Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bydgoszczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
09 marca 2020
RUSZYŁY KOLEJNE POWIATOWE KOMISJE LEKARSKIE
W dniu 09 marca 2020 r. rozpoczęły działalność kolejne Powiatowe Komisje Lekarskie na terenie administrowanym przez WKU w Bydgoszczy.

Uroczystego rozpoczęcia kwalifikacji wojskowej dokonał Starosta Sępoleński Pan Jarosław TADYCH wraz z Wojskowym Komendantem Uzupełnień w Bydgoszczy ppłk Adamem CIESIELSKIM. Kwalifikacja wojskowa obejmująca swym zasięgiem powiat sępoleński odbywać się będzie do dnia 23 marca 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Młyńskiej 42 w godzinach od 7.15 do 16.00.

Również w dniu dzisiejszym rozpoczęła działalność Powiatowa Komisja Lekarska na terenie administrowanym przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Bydgoszczy. Osoby podlegające obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej zameldowane na terenie powiatu bydgoskiego wzywane będą do stawienia się przed Powiatową Komisję Lekarską, której siedziba znajduje się na Stadionie ZAWISZY w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163. Prace komisji lekarskiej trwać będą do 16 kwietnia br. W rozpoczęciu kwalifikacji wojskowej na terenie powiatu bydgoskiego uczestniczyli Wojskowy Komendant Uzupełnień w Bydgoszczy ppłk Adam CIESIELSKI oraz przedstawiciel powiatu.

Dołączona galeria zdjęć: RUSZYŁY KOLEJNE POWIATOWE KOMISJE LEKARSKIE
generuj pdf
go-up
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bydgoszczy
Szubińska 1
85-915 Bydgoszcz
tel. 261413537
fax. 261413385
wkubydgoszcz@ron.mil.pl

    
  • BIP